Nazywam się Monika Chomiuk, jestem tyszanką (rocznik 1986), grafikiem, marketingowcem, a moją pasją jest rysunek, malarstwo, rękodzieło i grafika komputerowa.

Zawodowo jako studio MOCO DECO zajmuję się grafiką reklamową, tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem stron www, reklamą i szeroko pojętym marketingiem. Moją pasją jest tworzenie prac w różnych technikach rysunku i malarstwa oraz rękodzieło. Tworzę również plakaty, artpostery, nadruki, projekty i printy na indywidualne zamówienie. Jestem miłośniczką sztuki, architektury wnętrz i specjalistką w tworzeniu czegoś z niczego. Największą radość sprawia mi tworzenie przestrzennych instalacji artystycznych i zabawa światłem.

Uwielbiam inspirujące i nieoczywiste projekty, cenię sobie balans miedzy kreacją a pragmatyzmem, umysłem a sercem. Uwielbiam tworzyć coś z niczego w duchu zero-waste-art.

Kocham naturę, każdą wolną chwilę spędzam w otoczeniu przyrody, lasu, gór, chłonąc ich spokój, niezwykłe piękno i majestat. Natura inspiruje mnie i fascynuje, co staram się przedstawić i przekazać w moich pracach.

Portfolio artysty: