Golf Art

sztuka i sport

Wizja i inspiracja projektu

Projekt Fundacji Helisa, zatytułowany “Golf Art”, to innowacyjna inicjatywa łącząca świat sztuki z urokami sportu. Realizowany we współpracy z renomowanym Ośrodkiem Golf Park Mikołów. Program ten wprowadza unikalne doświadczenie artystyczne na terenie obiektu, kreując harmonię między przyrodą a sztuką.

Golf Park Mikołów, jako partner projektu, zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie. To miejsce nie tylko charakteryzuje się doskonałymi warunkami do uprawiania golfa, spotkań towarzyskich, ale również stanowi oazę spokoju i piękna przyrody. Otoczone zielenią pola golfowego obiekty stwarzają niepowtarzalne tło dla artystycznych działań, tworząc inspirujące środowisko dla projektu “Golf Art”.

Jesteśmy dumni z współpracy z Golf Park Mikołów, gdzie pasja do sportu łączy się z fascynacją sztuką. “Golf Art” nie tylko promuje kreatywność, ale również buduje most między różnymi dziedzinami, zachęcając do refleksji inspirując zarówno miłośników golfa, jak i sztuki. To wspólne przedsięwzięcie jest doskonałym przykładem synergii między światem sportu a kulturą, tworząc wyjątkowe doświadczenie dla społeczności lokalnej oraz miłośników sztuki i golfa.

 

Więcej informacji wkrótce!