Visual Content Producer, technik projekcji i organizator festiwali mappingu 3D, twórca animacji 2D i 3D, grafik komputerowy, DJ, VJ, producent filmów i animacji, wykwalifikowany operator dronów.

W 2014 roku organizator i producent pokazu mappingu 3D na tafli lodu podczas Puchar Polski w hokeju na lodzie w Tauron Arena Kraków. W latach 2016 – 2020 organizator, koordynator i producent mappingu podczas czterech edycji festiwalu “Tychy Light & Sound Festival” na terenie Browaru Obywatelskiego przy współpracy z MCK Tychy. Wystawca i organizator wernisaży wystaw studentów z ASP Katowice, WSTI Katowice oraz University of Ostrava towarzyszących Festiwalowi, a także organizator konkursu na najlepszy mapping 3d, członek Jury konkursowego oraz technik projekcji wielkoformatowej podczas wydarzenia. Wielokrotnie VJ (spektakl światła) podczas podczas koncertów na żywo. Prowadzący i organizator szkoleń dla studentów z obsługi sprzętu do projekcji wielkoformatowych i tworzenia animacji w programach Cinema 4d oraz pakietu Adobe CC.

W latach 2013 – 2020 organizator i koordynator ośmiu edycji wydarzenia pod nazwą “Industriada” z ramienia Browaru Obywatelskiego należącego do Szlaku Zabytków Techniki, w zakresie obsługi graficzno- promocyjnej, oprawy muzycznej (DJ), produkcji materiałów wideo i animacji 3d, a także technik projekcji mappingu 3D podczas wydarzenia.

W 2014 producent kilku projekcji wielkoformatowych w mieście Sosnowiec na zlece agencji “Kręci się!” wykonane dla marki Nissan. W 2015 r mapping 3D na premierę BMW X6 M Power dla BMW SIKORA Salon Bielsko-Biała. W latach 2017 – 2019 organizator i koordynator trzech edycji Konkursu na najlepszy mapping 3D podczas święta ogrodów “Daisy Days” na rynku miasta Pszczyna. W latach 2016 – 2017 r sylwestrowy mapping 3D na fasadzie budynku Urzędu Miasta w Sosnowcu. W latach 2017 – 2019 przygotowanie wernisażu instalacji świetlnych i projekcji audiowizualnych (VJ) w przestrzeni publicznej podczas dwóch edycji imprezy
masowej “Intro Festival” w mieście Racibórz przy współpracy z wykładowcami i studentami z WSTI Katowice. W 2017 organizator, ambasador artystyczny oraz główny DJ/VJ  imprezy “Wielkie Otwarcie – Halloween w Warzelni” dla klubu muzyczno – artystycznego “Warzelnia” w Tychach. W 2017 obsługa techniczna eventu Rajd Śląski (część audiowizualna i oświetlenie) na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W 2018 r organizator i koordynator imprezy na otwarcie Gemini Park Tychy w Browarze Obywatelskim- mapping 3D na 3 budynkach, a także dwie projekcje mappingu 3D na fasadzie obiektu “Spodek” w Katowicach z okazji akci “Walentynkowy spodek” z wykorzystaniem Kinect 2. W tym samym roku także producent wydarzenia “Tichauer- korzystaj, smakuj baw się” jako promocji miasta Katowice i marki Tichuer oraz wydarzenia “Otwarcie Park Zielona” w Dąbrowie Górniczej (wraz z firmą time4)- stworzenie wernisażu 17 instalacji świetlnych w przestrzeni publicznej oraz mapping 3D na drzewach parku.  W latach 2018 – 2019 producent dwunastu projekcji mappingu 3D na tafli lodu podczas Mistrzostw Polski w hokeju, na Hali Lodowej MOSiR w Oświęcimiu. W 2019 współorganizator i koordynator Brewery Beat Festiwali., jako VJ, producent spersonalizowanych projekcji na przygotowanych ekranach dla 11 artystów występujących podczas wydarzenia na głównej scenie, a także DJ na głównej scenie.  W 2019 również organizator 27 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tychach na Placu Baczyńskiego, producent  mappingu 3D na fasadzie budynku w ramach wsparcia wydarzenia. W 2020 koordynator i technik Wielkiego Otwarcia Tichauer Art Gallery oraz Industriady- Święta Szlaku Zabytków Techniki w Tychach

Portfolio artysty: