Nagroda IBM: Leader in Integrational Integration

Tychy, 16.11.2023

W trzeci czwartek listopada 2023 odbyło się International Business Meeting zorganizowane przez fundację Europa House. Data ta nie jest przypadkowa, bowiem od początku spotkanie biznesowe jest powiązane z beaujolais nouveau czyli francuskim świętem młodego wina, kiedy po raz pierwszy oferuje się w sprzedaży wino z bieżącego rocznika.

Podczas tegorocznej okrągłej dziesiątej rocznicy prezes Europa House dr Patryk Szczygieł wręczył statuetki Leader in International Integration.

“(…) Kulturę reprezentuje również Katarzyna Korus prezes Fundacji Helisa. Artystka światowego formatu. Ze swoimi pracami trafiła do Londynu czy USA. Ambasadorka Polski w świecie. Innowatorka sztuki.”- powiedział dr Szczygieł wręczając statuetki.

Podczas tego dnia odbyła się również konferencja Międzynarodowe Inwestycje na Śląsku z udziałem nagrodzonych. Przybyli goście mogli podziwiać wernisaż przygotowany przez Fundację Helisa oraz Śląskie kulturalnie. Ważnym, choć nieoficjalnym punktem była premiera Beaujolais Nouveau 2023 oraz degustacja kuchni świata.

Cieszymy się, że od kilku lat możemy być partnerem tego wydarzenia!

Dziękujemy kapitule za przyznanie w tegorocznej edycji statuetki i gratulujemy wszystkim nagrodzonym !