Dziękujemy wszystkim, z którymi przyszło nam dotąd pracować, to była wielka przyjemność! Wasze słowa uznania są dla nas wielką motywacją, więc z dumą zamieszczamy je tutaj.

Opinie i referencje dla Fundacji Helisa

cytat ikona helisa
Współpracę przy okazji wspólnych artystycznych projektów z Kasią, Moniką oraz Danielem wspominam bardzo sympatycznie i profesjonalnie. Są to osoby pełne twórczych pomysłów, bardzo pomocne a zarazem profesjonalne w swych działaniach. Zawsze otwarci na drugiego człowieka, współpracę oraz partnerstwo. Bardzo się cieszę na wspólne przyszłe działania i nie mogę się ich już doczekać. Zapowiada się interesująco i bardzo artystycznie, cieszę się że mogę brać udział w dalszych wspólnych projektach. Jestem Pewna, że w przestrzeni Helisy będzie rozwojowe, bezpieczne i twórcze miejsce dla każdego twórcy. Serdecznie pozdrawiam!
Iwona Cegła
Artystka
Najlepiej pracuje się wtedy, kiedy w ogóle nie czujesz, że to robisz tylko wspaniale spędzasz czas w znakomitym towarzystwie, a przy okazji powstają rzeczy piękne. Tak właśnie wyglądała moje współpraca z Kasią, Moniką i Danielem przy wystawie moich prac rzeźbiarskich.
Zatroszczyli się o wszystko a nawet więcej: spełnili moje marzenie! W błyskawicznym czasie powstała rzecz nowa i eksperymentalna, wymagająca odwagi, podjęcia wyzwania oraz szybkich i konkretnych działań. W wyniku których powstała oryginalna, nocna ekspozycja prac w ultrafiolecie oraz mapping, który ożywił moje rzeźby. Jestem pod wielkim wrażeniem i zawsze chętnie przyłączę się do wspólnych projektów z Nimi.
Martha Mulawa
Artystka