Sebastian Wichary znany jako Adam Nickey urodził się w 1982 roku na południu Polski. Z muzyką związany jest już od najmłodszych lat, a swoje pierwsze kroki w jej tworzeniu zaczął stawiać w 1997 roku, nagrywając amatorskie utwory trance. Przełomem okazały się single „Perfect Destiny” i „Shift”. Po sukcesie tego pierwszego, Adam nawiązał współpracę ze znanym producentem muzycznym André Tannebergerem znanym jako ATB. Dwa remiksy Adama ukazały się na singlu ATB „Justify”, jak i kolejnych składankach na całym świecie.

Na koncie ma kilkanaście singli wydanych w najlepszych wytwórniach na świecie. Muzyka Sebastiana została wielokrotnie doceniona przez czołowych światowych DJ-ów od Armina Van Buurena, ATB, Paula Van Dyka, Above & Beyond po Tiesto.

 

Sebastian Wichary to także założyciel i właściciel firmy produkującej brzmienia dla syntezatorów, firm Access Music, Sequential ( DSI ) , Moog, Korg. Brzmienia Sebastiana używane są przez światowe gwiazdy muzyki popularnej jak i filmowej.

 

“Every track has a story to tell… I’ve never created something I didn’t want to create. If you want to be credible, you must be honest with yourself and with your listeners. The type of music you communicate in doesn’t matter”

 

Galeria:

Portfolio artysty: