Unikatowe spotkanie muzyki klasycznej i elektronicznej. Tandem SIDOR x S-AGE tworzą Marcin Sidor i Szymon Herbuś aka S-AGE. Pierwszy z nich jest skrzypkiem i kameralistą, drugi to reżyser dźwięku i producent muzyczny. Trap Violin Style to spotkanie skrzypiec i elektroniki. Znane utwory najsłynniejszych kompozytorów trafiają na grunt elektronicznego beatu dając nowe spojrzenie na muzykę klasyczną.

Marcin Sidor – koncertujący skrzypek solista i kameralista. Założyciel kwartetu smyczkowego Acoustic Quartet. Od 2005 roku muzyk AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy. Ukończył Wydział Instrumentalny Akademii Muzycznej w Katowicach. Wieloletnia współpraca z różnorodnymi artystami muzyki poważnej, jazzowej, hiphopowej, alternatywnej oraz folkowej pozwoliła na wypracowanie własnego stylu, który słychać w unikatowym projekcie SIDOR x S-AGE.

Szymon Herbuś aka S-AGE – DJ i producent muzyczny specjalizujący się w muzyce z pogranicza hip-hopu i szeroko rozumianej muzyki elektronicznej. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Reżyser dźwięku w AUKSO Orkiestrze Kameralnej Miasta Tychy. Wieloletnie doświadczenie współpracy z topowymi artystami zaowocowało wypracowaniem własnego stylu, który słychać w projekcie SIDOR x S-AGE.

 

Galeria:

Portfolio duetu:

cytat ikona helisa
Niezwykle energetyczne i zaskakujące połączenie elektronicznych brzmień z muzyką klasyczną. Z wielką przyjemnością można odkrywać zupełnie nowe, muzyczne momenty!
Monika Chomiuk
Wiceprezes Fundacji Helisa