Od zawsze jestem związany ze sztuką. Już jako dziecko planowałem swoją przyszłość związać z tworzeniem, dlatego uczęszczałem do liceum plastycznego w Rzeszowie a po jej ukończeniu, do Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie obroniłem tytuł magistra. 

Pomysł, by tatuować ewoluował w mojej głowie od wielu lat. Jako nastolatek zrozumiałem, jak zmieniło się podejście ludzi do tego tematu. Tatuaże to sztuka, to wyrażenie siebie. Mnóstwo emocji i ukrytego przekazu. Dlatego za swój cel obrałem, by robić to co kocham w formie, która wydawała i wydaje mi się najciekawszą z możliwych. Swoją przygodę rozpocząłem jako freelancer a moim celem był angaż w Krakowskim Kult Tatoo Fest. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych dołączyłem do grona znakomitych tatuatorów wspomnianego salonu. Pod czujnym okiem kolegów oraz opiekuna rozwinąłem swoje umiejętności, oraz odnalazłem indywidualny styl, który z powodzeniem znajduje kolejnych zwolenników. 

Moje tatuaże to połączenie odcieni czerni i szarości. Dzięki łączeniu różnych technik stają się dynamiczne, nasycone głębią i emocjami. Mocne kontury i delikatne cieniowanie tym bardziej podkreślają wyrazistość i indywidualność każdej wykonanej przeze mnie pracy. Często mieszam realizm z dotwork’iem. Najczęściej w moich pracach pojawiają się motywy zwierzęce, gdzie mocno widoczna jest niejednoznaczność i nieprzewidywalność. Moje prace dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Staram się, żeby każda z nich była unikatowa. Moją inspiracją od lat są prace Albrechta Durera oraz Hieronima Boscha. Poza tatuowaniem uwielbiam grać na perkusji wraz z przyjaciółmi, a w chwilach relaksu nie pogardzę dobrym filmem czy grą z ciekawą fabułą.

Portfolio artysty: