logo hotel tychy salon sztuki

HELISA Art Project

Nowa, inspirująca przestrzeń
artystycznych spotkań

Salon Sztuki
HOTEL TYCHY

Z wielką wdzięcznością i radością przedstawiamy nowe, nieoczywiste miejsce, gdzie sztuka łączy ludzi, a czasem węcz ich zaskakuje. Fundacja Helisa od 2021 współpracuje z Hotelem Tychy, w którym gościnność, otwartość i życzliwość owocuje fantastycznymi spotkaniami. 

Zapraszamy do Salonu Sztuki!

Wspólnie przygotowaliśmy niezwykły projekt artystyczny. W przestrzeniach Hotelu Tychy powstała właśnie intrygująca galeria sztuki, która wita gości, ożywia wnętrza i otacza swoim pięknem. Przestrzenie Hotelu, które niejednokrotnie gościły naszych artystów, dały nam także możliwości spotkań i wywiadów z twórcami, realizacji wydarzeń i eventów, a na dachu Hotelu, tuż pod niebem realizowaliśmy i realizować będziemy fantastyczne teledyski, filmy promocyjne i inne cuda!

AKTUALNE WYDARZENIA

Wystawa malarstwa

Abstrakcyjna tematyka, żywe formy i śmiałe, wyraziste linie. Nowa kolekcja prac, które można podziwiać w przestrzeniach ogólnodostępnych Hotelu Tychy. Wszystkie prezentowane obrazy są dostępne do zakupienia.

Poznaj artystę wystawy:

Jesteś zainteresowany zakupem prac? Zapraszamy do kontaktu!

ZAKOŃCZONE WYDARZENIA

Oprawa Artystyczna IX Międzynarodowego Spotkania Biznesu Beaujolais w Hotelu Tychy

17.11.2022r. Fundacja Helisa wraz ze swoimi artystami miała przyjemność zaprezentować swoje atystyczne działania podczas IX Międzynarodowego Spotkania Biznesu. Zaprezentowaliśmy obrazy i nowe media oraz tworzyliśmy wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Wystawa malarstwa współczesnego

Kobiece, nowoczesne, świeże i niezwykle interesujące obrazy, autorstwa trzech, utalentowanych, polskich artystek. Prace można podziwiać w przestrzeniach ogólnodostępnych Hotelu Tychy, wszystkie są również dostępne do zakupienia.

Poznaj artystów wystawy:

Jesteś zainteresowany zakupem prac? Zapraszamy do kontaktu!

Oprawa Artystyczna VIII Międzynarodowego Spotkania Biznesu w Hotelu Tychy

Fundacja Helisa wraz ze swoimi artystami miała przyjemność uświetnić oprawą artystyczną tegoroczną edycję VIII Międzynarodowego Spotkania Biznesu, które odbyło się 26.11.2021r. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu:

Wystawa Projektu Artystycznego 7 Zmysłów

Współpraca z niesamowitą Joanną Zubrycką, znaną jako Miss God zaowocowała realizacją teledysku do utworu Supergirl. Miss God to młoda, niezwykle twórcza wokalistka i producentka muzyczna z Białegostoku, tworząca muzykę do filmów, spektakli teatralnych oraz słuchowisk radiowych. 

Dowiedz się więcej o projekcie:

Mapping 3D promujący Projekt Artystyczny 7 Zmysłów na fasadzie Hotelu Tychy

Nasza Fundacja to twórcze działania wykraczające poza wszelkie standardowe ramy i rozmiary. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z Mappingu 3D w wykonaniu naszego artysty Daniela Fedorczyka.

Poznaj artystę:

Film promocyjny Fundacji Helisa

Dach Hotelu Tychy to miejsce bliżej nieba, niż mogłoby się wydawać! To tutaj nakręciliśmy kolejny film promujący naszą działalność. Zapraszamy do obejrzenia zajawki z filmu!

Realizacja teledysku na dachu Hotelu Tychy

Współpraca z niesamowitą Joanną Zubrycką, znaną jako Miss God zaowocowała realizacją teledysku do utworu Supergirl. Miss God to młoda, niezwykle twórcza wokalistka i producentka muzyczna z Białegostoku, tworząca muzykę do filmów, spektakli teatralnych oraz słuchowisk radiowych. 

Poznaj artystkę:

ZAPRASZAMY DO SALONU SZTUKI

43-100 Tychy, Aleja Jana Pawła II 10

www.hoteltychy.pl